W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Aktualności

strona główna +

Kurs przygotowawczy do egzaminu z j. polskiego


Kurs przygotowawczy do egzaminu z j. polskiego

 

Od dawna uczysz się języka polskiego, ale nie masz nic, co dokumentuje Twoje umiejętności?

Chciałbyś mieć polskie obywatelstwo?

Jednym z warunków jest potwierdzona znajomość języka polskiego minimum na poziomie B1.

Zastanawiasz się więc, czy podejść do oficjalnego egzaminu? Nie zastanawiaj się, ale działaj skutecznie z Lingua City!

 

 

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na

kurs przygotowawczy do egzaminu certyfikatowego

z języka polskiego na poziomie B1!

 

Szczegóły:

  • Kurs obejmuje 40 godzin zegarowych – łącznie 20 spotkań po 2 lub 3  godziny zegarowe.
  • Zajęcia będą odbywać się w LinguaCity w czwartki w godzinach od 19.00 do 21.00 oraz w soboty w godzinach od 10:30 do 13:30.
  • Startujemy 12 maja, a kończymy 12 lipca 2018 roku.
  • Cena: 1170 zł

 

Co zyskasz, wybierając nasz kurs?

Po pierwsze: gwarancję nauki w kameralnym gronie: 5–7 osób. Dzięki tak małej grupie możesz maksymalnie efektywnie uczestniczyć w zajęciach i mieć pewność, że dobrze się przygotujesz. To świetne rozwiązanie także dla tych, którzy nie lubią wypowiadać się przed „tłumem”.

Po drugie: program kursu jest w pełni dostosowany do formuły egzaminu. To sprawi, że nie zaskoczy Cię struktura arkusza egzaminacyjnego. Podpowiemy, na co zwrócić uwagę i jak uniknąć najczęstszych błędów.

Po trzecie: prowadzenie zajęć wyłącznie w języku polskim.

Po czwarte: uwagę i pełne zaangażowanie lektora, który ma uprawnienia egzaminatora, więc zna dobrze specyfikę tego egzaminu.

Po piąte: materiały, z którymi będziesz pracować, to przykładowe zestawy egzaminacyjne oraz różne teksty i artykuły. Są w cenie kursu!

Po szóste: równomierny rozwój wszystkich umiejętności, które są wymagane na egzaminie.

Po siódme: Przed kursem przeprowadzamy testy językowe, co pozwoli na realną ocenę Twoich umiejętności. Eksperci podpowiedzą Ci, czy to najlepszy czas, by podejść do egzaminu. W ten sposób unikniesz ryzyka (także finansowego) – z nami nie kupisz przysłowiowego kota w worku.

Po ósme: na jednym spotkaniu zorganizujemy dla Ciebie symulację egzaminu: zdasz u nas egzamin przed dwuosobową komisją, która przekaże Ci wynik i oceni Twoje postępy.

Po dziewiąte: optymalny czas – czas kursu został tak ustalony, żebyś mógł z pełni utrwaloną wiedzą podejść do egzaminu już w lipcu (21–22.07).

 

Po dziesiąte i najważniejsze:

 

Pomożemy Ci w krótkim czasie opanować, utrwalić, powtórzyć obszerny materiał i zrobimy wszystko, żebyś czuł się pewnie w trakcie egzaminu!

 

Pozwól nam przygotować Cię na 100%!

  

Szczegóły i zapisy: kursy@lingua-city.com, 666 360 375 lub w sekretariacie LinguaCity.