W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Aktualności

strona główna +

Intensywny kurs języka niderlandzkiego


Intensywny kurs języka niderlandzkiego

Chcesz szybko opanować

podstawy języka niderlandzkiego?

Zapisz się na kurs intensywny!

 

 

 

Powiadają, że życie potrafi nieźle zaskoczyć, a świat pędzi do przodu w zawrotnym tempie i coraz więcej rzeczy trzeba robić na wczoraj.

 

Bywa tak, że na już potrzeba nam znajomości języka obcego: przenosimy się do zagranicznej filii, zmieniamy pracę i trafiamy do międzynarodowej korporacji, decydujemy się na dłuższy wyjazd za granicę, obracamy się w obcojęzycznym środowisku.

 

Dla osób, które stanęły przed wyzwaniem poznania języka w stopniu komunikatywnym w krótkim czasie albo po prostu wolą taki tryb nauki, przygotowaliśmy program kursów intensywnych, pozwalających opanować jeden poziom w cztery miesiące!

 

Zapraszamy na 4-miesięczny kurs intensywny języka niderlandzkiego, który rozpocznie się już na początku marca!

Kurs obejmuje 50 godzin podzielonych na 15 spotkań po 200 minut.

Zajęcia będą odbywać się w piątki w godzinach 17:00-20:30. Start już 9 marca 2018.

 

Dzięki takiej liczbie godzin, gwarancji nauki w małej grupie i specjalnie skonstruowanemu programowi zajęć opanowanie jednego poziomu w deklarowanym przez nas czasie jest naprawdę możliwe.

 

Z doświadczenia wiemy, że nauka w takim trybie przynosi świetne efekty!

 

Dla chętnych (przy minimum 4 zainteresowanych) istnieje możliwość kontynuacji.

 

 

Szczegóły i zapisy: kursy@lingua-city.com, 666 360 375 lub w sekretariacie LinguaCity.