W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Aktualności

strona główna +

Kursy wiosenne


Kursy wiosenne

Zapraszamy na

nasze wiosenne

kursy językowe!

 

 

Choć za oknami jeszcze zima szczerzy swe zęby i nie pozwala nam o sobie zapomnieć, w LinguaCity czuć już powiew wiosny. Szkoła, jak co roku, przygotowała specjalną ofertę kursów wiosennych, dla tych, którzy jeszcze przed wakacjami chcą zdobyć nowe umiejętności językowe.

 

Nie zdążyłeś się zapisać jesienią? Noworoczny nabór trwał zbyt krótko? A może całoroczne kursy to zbyt długotrwałe zobowiązanie dla Ciebie? Nic straconego! Do wakacji jeszcze 4 miesiące, więc zdążysz nauczyć się języka, który przyda się w letnich eskapadach. LinguaCity zaprasza na 30-godzinne wiosenne kursy następujących języków:

angielski, norweski, niemiecki, polski.

 

TERMINY KURSÓW:

- j. angielski B1/B2 - 14.03.2018 środa - godz. 17:00-19:00;
- j. niemiecki - 01.03.2018 czwartek - godz. 19:10-21:10;
- j. norweski - 02.03.2018 piątek - godz. 18:00-20:00;
- j. polski - NOWA GRUPA A1 - 05.04.2018.

Zapraszamy też na intensywny kurs j. niderlandzkiego.

 

Niezależnie od tego, dokąd zaprowadzą Cię Twoje wakacyjne plany, warto już dziś pomyśleć o nauce nowego języka obcego!

 

 

 

Szczegóły i zapisy: kursy@lingua-city.com, 666 360 375 lub w sekretariacie LinguaCity.