W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Aktualności

strona główna +

1% dla Tymka


1% dla Tymka

Pomagacie? My też!

W tym roku przekażmy 1%

podatku małemu Tymkowi!

 

 

Co roku mamy okazję zrobić coś dobrego, co tak naprawdę nic nas nie kosztuje. Wystarczy, że wypełniając PIT, oddamy komuś potrzebującemu 1% podatku. To tak niewiele, a są ludzie, którym możemy w ten sposób znacząco ułatwić codzienność i pomóc w trudnej walce, jaką toczą dzień po dniu.

W tym roku chcemy poprosić Was o przekazanie pieniędzy małemu Tymkowi, który choruje na zanik mięśni typu Duchenne’a, nieuleczalną chorobę prowadzącą do stopniowej utraty sprawności, a ostatecznie do śmierci wskutek niewydolności serca lub płuc w wieku około 20 lat.

Tymek jest synkiem naszego współpracownika. To dzielny, mądry i pełen energii chłopiec, który walczy o godne życie i jak największą sprawność. Łagodzenie jego dolegliwości i hamowanie postępów choroby już teraz wymaga codziennej rehabilitacji i suplementacji sterydami sprowadzanymi z Niemiec, Francji i USA, a także wizyt u wielu specjalistów. Na dalszych etapach choroby konieczny będzie drogi sprzęt i wielokierunkowe leczenie. Aby ulżyć chłopcu, rodzice potrzebują naszego wsparcia!

Jeśli chcecie pomóc Tymkowi w walce, przekażcie mu swój 1%, wypełniając rubryki 124 i 125 w rozliczeniu podatkowym według poniższego wzoru:

 

W imieniu rodziców dziękujemy za każdą pomoc finansową!

A może chcecie wesprzeć dzielnego Tymka darowizną lub inną formą pomocy? Możecie to zrobić wpłacając dowolną sumę na poniższe konto Fundacji Parent Project Muscular Dystrophy. Koniecznie z dopiskiem "DLA TYMKA KALATY"

 

Fundacja Parent Project Muscular Dystrophy

ul. Borówkowa 6, 80-177 Gdańsk

Adnotacja: dla Tymoteusza Kalaty, darowizna

Nr konta dla darowizn Volkswagen Bank direct 92 2130 0004 2001 0483 1491 0001

Jesteście z nami? Działajmy!

Bo dobrze jest robić dobrze! Uśmiech