W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Aktualności

strona główna +

Kursy poranne w LinguaCity


Kursy poranne w LinguaCity

Kto rano wstaje, ten… zdąży

na kursy poranne w LinguaCity!

 

 

Ponoć uczymy się całe życie – w LinguaCity możecie zacząć skoro świt! Zapraszamy na kursy poranne, dedykowane wszystkim, którzy chcą pożytecznie i ciekawie spędzić przedpołudnie.

Jesteś na urlopie macierzyńskim, pracujesz popołudniami, a może cieszysz się już emeryturą?

Sprawdź naszą ofertę porannych grupowych kursów językowych. Zapewniamy kameralne grupy, skuteczne i przyjemne metody nauczania oraz przyjazną atmosferę.

 

Nie trać czasu – zainwestuj go w siebie. Bo na naukę nigdy nie jest… za wcześnie!

 

W ramach kursów porannych zapraszamy na zajęcia z j. angielskiego i j. niemieckiego na poziomoch od A1 do B2. Kursy poranne rozpoczynają się o 10:00 i trwają dwie godziny – podczas zajęć przewidujemy przerwę na kawę. Kurs obejmuje 15 spotkań w semestrze.

 

Informacji o cenniku naszych kursów udzielamy telefonicznie (32 726 27 78 lub 666 360 375) lub drogą mailową (kursy@lingua-city.com).