W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Aktualności

strona główna +

Kursy Całoroczne 2017/2018


Kursy Całoroczne 2017/2018

Zapisy na kursy całoroczne

w LinguaCity trwają!

 

W październiku rozpoczyna się

nowa edycja kursów całorocznych!

 

Na spóźnialskich czekają ostatnie miejsca!

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe?

Nauka języków obcych to twoje hobby?

 

Dołącz do naszych całorocznych kursów językowych!

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko popularne języki jak angielski czy niemiecki, ale także cieszące się dużą popularnością języki skandynawskie: szwedzki, norweski i duński. Zapraszamy także na naukę bliskich nam języków słowiańskich: rosyjskiego, czeskiego, słowackiego czy chorwackiego. Dużym zainteresowaniem cieszy się także język niderlandzki. W naszej ofercie znajdują się też bardziej egzotyczne języki, takie jak arabski, chińskijapoński czy koreański.

Z pełną ofertą naszych kursów można zapoznać się na naszej stronie.

 

Zajęcia w naszej szkole odbywają się:

raz w tygodniu po dwie godziny zegarowe

od poniedziałku do piątku

między 17:00 a 21:00.

 

Nasze atuty to:

» małe grupy (4-8 osób)

» doświadczeni lektorzy (filolodzy oraz native speakerzy)

» dostęp do platformy e-learningowej.

 

Sprawdź tutaj kiedy rozpoczynają się nasze kursy!

(Wybierz z listy język, który Cię interesuje)

 

Dodatkowo dla naszych kursantów przygotowaliśmy szereg rabatów*:

Przy zapisie na którykolwiek kurs z naszej oferty kursów całorocznych oferujemy zniżkę 50% na konwersacje z j. angielskiego lub j. niemieckiego prowadzone przez doświadczonych native-speakerów!

Dodatkowo do 15 października trwa promocja LAST MINUTEzniżka 100 zł na wybrany kurs! Szczegóły promocji na naszej stronie.

Proponujemy także rabat Razem raźniej5% przy zapisie dwóch osób, 1+1 (10% zniżki na drugi kurs) oraz 5% zniżki dla studentów.

*rabaty nie łączą się ze sobą

 

Szczegóły oraz cennik kursów dostępny telefonicznie (32 726 27 78 lub 666 360 375) lub drogą mailową (kursy@lingua-city.com).

 

Zapraszamy!