W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Aktualności

strona główna +

Egzaminy ETS 2017


Egzaminy ETS 2017

Sprawdź się: już 24 czerwca prestiżowe egzaminy w LinguaCity!

Nie od dziś wiadomo, że znajomość języka obcego otwiera wiele drzwi: dzięki niej łatwiej realizować podróżnicze pasje, ale przede wszystkim – awansować albo zdobyć lepszą pracę. Żeby to się udało, dobrze jest móc potwierdzić swoje kompetencje odpowiednim certyfikatem – najlepiej takim, który jest wystawiany przez poważną instytucję testującą i uznawany także poza granicami Polski.

Do takich certyfikatów należą certyfikaty wystawiane przez ETS Global, światowego lidera w zakresie organizacji egzaminów sprawdzających m.in. umiejętność posługiwania się językiem obcym w środowisku pracy. Jako oficjalny partner ETS Global mamy możliwość przeprowadzania międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego (TOEIC Listening & Reading, TOEIC Bridge), niemieckiego (WiDaF, WiDaF Basic) oraz francuskiego (TFI). Od dwóch lat organizujemy regularne sesje egzaminacyjne dla osób prywatnych oraz firm ze Śląska, Krakowa i Podhala. Współpracowaliśmy m.in. z Instytutem Turystyki w Krakowie, Business Center II z Katowic i Europejską Grupą Doradczą.

Sprawnie, fachowo i obiektywnie przetestowaliśmy już setki kandydatów, którzy dzięki temu zyskali wiarygodne potwierdzenie swoich umiejętności, tak cenne na rynku pracy!

Jeśli jesteś zainteresowany przystąpieniem do egzaminu TOEIC, WiDaF, WiDaF Basic lub TFI, zgłoś się do nas osobiście, mailowo (kursy@lingua-city.com) lub telefonicznie (666 360 375) – 24 czerwca w siedzibie LinguaCity odbędzie się najbliższa sesja egzaminacyjna.

Wystarczy, że najpóźniej do 6 czerwca zapiszesz się na egzamin, a my przekażemy Ci niezbędne informacje i zajmiemy się wszystkim od strony organizacyjnej. Po około dwóch tygodniach otrzymasz od nas oficjalny certyfikat poświadczający Twoje kompetencje.

Jeżeli chcesz poczytać więcej o egzaminach ETS Global, zajrzyj tutaj.

Zainwestuj w siebie, naprawdę warto! Certyfikaty TOEIC, WiDaF oraz TFI są znane i cenione przez pracodawców na całym świecie. Co ważne, pozwalają sprawdzić umiejętność użycia języka obcego w pracy, w normalnych sytuacjach biznesowych, w biurze. Dlatego dobry wynik jest bezcennym atutem podczas każdej rozmowy kwalifikacyjnej!