W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Aktualności

strona główna +

Wyjątkowy prezent z LinguaCity!


Wyjątkowy prezent z LinguaCity!

Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby?

LinguaCity ma dla Ciebie propozycję!

 

 

 

 

 

 

 

W LinguaCity przygotowaliśmy dla Was karty podarunkowe będące jednocześnie kuponami rabatowymi na nasze kursy językowe. Taki prezent to nie tylko niesztampowy pomysł na prezent urodzinowy dla ukochanej, męża, siostry, taty czy przyjaciółki, ale również inwestycja w przyszłość osoby, na której najbardziej nam zależy!

 

Koszt karty to 200 zł (lub wielokrotność – można zakupić więcej niż jedną kartę). Obdarowana osoba może ją wykorzystać jako kartę rabatową na dowolnym grupowym kursie językowym z aktualnej oferty LinguaCity (kursy noworoczne, wiosenne, wakacyjne i całoroczne).

 

Karta jest ważna przez 6 miesięcy od dnia zakupu.

 

 

Więcej informacji w siedzibie szkoły, telefonicznie (32 726 27 78 lub 666 360 375) lub mailowo (kursy@lingua-city.com).