W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Stwórz własną grupę

strona główna +

Własna grupaChcesz uczyć się języka obcego wśród grona swoich znajomych? Nic prostszego. Namów kilka osób do uczestnictwa w zajęciach i stwórzcie własną grupę, która będzie wspierać się w nauce i wspólnie czynić postępy.

Jak to działa w praktyce?
Wystarczy, że przekonasz 3 lub 2 znajomych do wzięcia udziału w kursie wybranego przez Ciebie języka. Jeśli uda Ci się ich nakłonić do uczestnictwa w zajęciach, LinguaCity z przyjemnością utworzy kurs wybranego języka, zapewni opiekę merytoryczną lektora, miejsce na prowadzenie zajęć, materiały dydaktyczne. Dodatkowo osoba, która była inicjatorem powstania grupy może liczyć na atrakcyjne zniżki!

Nauka języka w doborowym towarzystwie to gwarancja niepowtarzalnej atmosfery podczas zajęć i satysfakcja z osiąganych wyników!