W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Kursy grupowe

strona główna +

Grupowe zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka polskiego i preferują naukę w małych (4-7 osobowych) grupach.


Kameralne grupy nie tylko wspomagają proces przyswojenia wiedzy, ale także gwarantują efektywność porównywalną z zajęciami indywidualnymi.

Dodatkowo kursanci ponoszą o wiele niższe koszty związane z opłatą za kurs.

Kolejnym atutem kursu grupowego jest niepowtarzalna okazja do poznania nowych przyjaciół i skonfrontowania z nimi nabytych podczas zajęć umiejętności językowych.


W ramach kursu proponujemy tzw. zajęcia outdoor courses (praktyczne zajęcia w terenie), polegające np. na wspólnym robieniu zakupów, wizycie w banku, urzędzie, poczcie itp. oraz zajęcia wyjazdowe (2-3 dniowe intensywne zajęcia z języka polskiego połączone z różnymi atrakcjami w malowniczo położonych miejscowościach).

 

Proponujemy:

  • naukę w małych (4-7 osobowych) międzynarodowych grupach
  • zajęcia prowadzone przez profesjonalnych lektorów języka polskiego jako obcego, znających co najmniej 1 język obcy (np. angielski)
  • w ramach kursu zajęcia z lektorem w terenie, tzw. outdoor courses, np. wspólne zakupy, wizyta w urzędzie, restauracji
  • kursy standardowe - 2 x w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (90 minut) lub kursy intensywne 7 godzin w tygodniu
  • początek zajęć – październik, listopad, styczeń, luty, marzec oraz lipiec/sierpień
  • miejsce zajęć – w siedzibach LinguaCity w centrum Katowic i/lub w centrum Rybnika
  • atrakcyjne ceny


Grupowe zajęcia z języka polskiego to trafny wybór i gwarancja satysfakcji!

Zobacz sam!

zajęcia z j. polskiego    Zajęcia z j. polskiego

 

Zajęcia z j. polskiego    kurs j. polskiego

 

Nie zwlekaj! Zapisz się już teraz!
e-mail: kursy@lingua-city.com