W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Obcy przez obcy

strona główna +

Kursy "obcy przez obcy" są przeznaczone dla osób polskojęzycznych, którym zależy na nauce języka obcego i jednocześnie szlifowaniu umiejętności posługiwania się językiem angielskim, a także dla osób anglojęzycznych, które żyją i pracują w Polsce i chciałyby uczestniczyć w kursie prowadzonym w języku angielskim.

 

W ofercie kursów "obcy przez obcy" proponujemy naukę języków:

na różnych poziomach zaawansowania.

 

Kursy "obcy przez obcy" realizujemy zarówno w formie kursów grupowych, jak i indywidualnych.

 

Standardową formą kursów "obcy przez obcy" są grupowe kursy całoroczne, ale prowadzimy także krótsze kursy, które mogą rozpocząć się w innych terminach.

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat najbliższych kursów "obcy przez obcy", napisz: kursy@lingua-city.com lub zadzwoń: 666 360 375.