W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Kursy językowe

strona główna +

FlagaRealia współczesnego świata wymagają od nas znajomości języków obcych. Bez nich trudno dziś o dobrą pracę czy udany zagraniczny urlop. Przed tymi, którzy znają choć jeden język obcy, świat stoi otworem. Planując karierę warto wiedzieć, jakie języki poza angielskim są najpopularniejsze w Unii Europejskiej. Należą do nich: niemiecki i francuski (włada nimi 14 % Europejczyków), hiszpański (6%) i włoski (3%). Wszystkich tych języków na różnych poziomach zaawansowania uczymy w LinguaCity.   

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam poznać oraz zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych Kursantów. Oferta LinguaCity obejmuje aż 30 języków obcych, w tym również naukę języka polskiego dla obcokrajowców. Oprócz  języków popularnych, takich jak angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański czy włoski, uczymy też chińskiego, arabskiego, chorwackiego, fińskiego, flamandzkiego, norweskiego, japońskiego, szwedzkiego, ukraińskiego, tureckiego i wielu innych!

 

Każdego języka z oferty LinguaCity mogą się Państwo uczyć także w trybie indywidualnym.


Niezależnie od wybranego języka, naukę można podjąć na każdym poziomie zaawansowania. Szczególną opcją są kursy specjalistyczne, które obejmują wybrany, wąski zestaw zagadnień (np. język medyczny czy biznesowy) lub kursy przygotowujące do samodzielnego życia za granicą (np. wakacyjne lub intensywne).
Nasze kursy mogą się odbywać:

  • w siedzibach Klientów;
  • w siedzibie LinguaCity;
  • w miejscach wskazanych przez Kursantów.

Stawiamy na indywidualność naszych słuchaczy i zawsze staramy się dostosować treści i sposób nauczania do ich potrzeb i możliwości. Na życzenie klienta oferujemy zajęcia prowadzone przez native-speakerów lub dwóch lektorów (system tandem). Zapewniamy elastyczność w doborze godzin i dni zajęć. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę (oferujemy także zajęcia po godz. 21 oraz weekendowe). Dojeżdżamy do siedziby Klienta. Korzystamy z najlepszych materiałów dydaktycznych. Stosujemy nowoczesne techniki multimedialne, by zwiększyć efektywność naszych kursów, posługujemy się platformą e-learningową.

Naszym standardem są kameralne grupy pozwalające na częsty, indywidualny kontakt lektora z kursantem w trakcie każdych zajęć. Osoby o wyjątkowych oczekiwaniach zapraszamy na zajęcia indywidualne. Jesteśmy otwarci na propozycje i uwagi naszych Klientów, dlatego często wprowadzamy nowe rodzaje kursów dostosowane do ich konkretnych potrzeb.

W LinguaCity dbamy o to, by nauka nie sprowadzała się do żmudnego wykonywania ćwiczeń gramatycznych, lecz aby była porywającą przygodą. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, a każdy słuchacz jest pod stałą opieką lektora. Uczestnicy kursu mogą indywidualnie konsultować swoje pytania i problemy językowe. Do zadań lektora należy także ciągła i systematyczna kontrola postępów w nauce każdego z kursantów – dlatego przeprowadzane są okresowe testy kontrolne, a po semestrze nauki kursant otrzymuje przygotowany specjalnie dla niego raport z  postępów w nauce.

 

Pracownicy zatrudnieni w LinguaCity wyróżniają się solidnym akademickim przygotowaniem oraz wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków.

 

Jesteśmy przekonani, że potrafimy sprostać Państwa życzeniom i wymaganiom dotyczącym nauki języka obcego. Stawiając na LinguaCity wybieracie Państwo jakość, kompetencję i solidność. Z nami naprawdę warto się uczyć!