W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Abonamenty na tłumaczenia

strona główna +

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zwłaszcza klientów biznesowych, i pragnąc w jak największym stopniu dopasować naszą działalność do Państwa potrzeb, wprowadziliśmy do naszej oferty nowość:

 

ABONAMENTY

na usługi tłumaczeniowe

w języku niemieckim i angielskim

 

Standardowy czas na wykorzystanie środków w ramach abonamentu to miesiąc od daty opłacenia usługi.

W przypadku abonamentu PRESTIGE istnieje możliwość wydłużenia czasu na wykorzystanie wpłaconej kwoty

maksymalnie do 3 miesięcy.

 

 

 

 

Abonament na tłumaczenia

 

 

Abonament na tłumaczenia

*Podane ceny abonamentów to ceny brutto, zawierające 23% VAT.

 

 

 

 

Dlaczego opłaca się wykupić abonament na usługi tłumaczeniowe LinguaCity?

 

  • Tłumaczenia w abonamencie są tańsze: niezależnie od kierunku tłumaczenia cena za stronę jest stała (tyle samo zapłacą Państwo za tłumaczenie z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski).
  • Tłumaczenia w abonamencie są błyskawiczne: płacąc z góry za wybrany pakiet, nie muszą Państwo studiować wycen i negocjować warunków dla każdego zlecenia; dokładnie wiedzą Państwo, ile stron mogą Państwo przetłumaczyć w danej cenie.
  • Zamówienia są tak proste, jak to tylko możliwe: wystarczy przesłać nam dokument i informację, na jaki język ma zostać przetłumaczony. Automatycznie przyjmiemy zlecenie do realizacji zgodnie ze stawką w ramach wybranego przez Państwa abonamentu.

 

 

Jak to działa?

 

Krok 1.:

Wybierają Państwo kwotę abonamentu i dokonują jednorazowej wpłaty tej kwoty.

Krok 2.:

Przez miesiąc (lub przez 3 miesiące - w przypadku abonamentu PRESTIGE) zlecają Państwo tłumaczenia na ustalonych warunkach, bez podwyżek i wycen, aż do wyczerpania dostępnych środków.

 

 

Uwagi:

 

  1. Oferta dotyczy pisemnych tłumaczeń nieuwierzytelnionych, niespecjalistycznych, w trybie zwykłym*, oraz tłumaczeń ustnych konsekutywnych (zwykłych i przysięgłych).
  2. Języki dostępne w abonamencie: język angielski i język niemiecki. W ramach jednego abonamentu można łączyć tłumaczenia ang-pl, pl-ang, de-pl, pl-de.
  3. Kwotę abonamentu należy wykorzystać w ciągu miesiąca od wykupienia usługi, z wyjątkiem abonamentu PRESTIGE, który może być wydłużony na okres 3 miesięcy.

     

*Tłumaczenia ekspresowe i wysokospecjalistyczne realizujemy poza abonamentem, są wyceniane osobno.