W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Francuski - egzamin TFI

strona główna +

Najbliższe egzaminy TFI w LinguaCity:
Sesja zimowa: 9.12.2017, rejestracja do 24.11.2017 r.
Sesja letnia: 19.05.2018, rejestracja do 4.05.2018 r.
Ceny egzaminów z języka francuskiego:
TFI – 460 PLN

 

LinguaCity jako ośrodek egzaminacyjny i akredytowany partner ETS dla chętnych organizuje w swojej siedzibie egzamin z języka francuskiego TFI (Test de français international).

 

TFI

 

 

TFI jest odpowiednikiem egzaminów TOEIC, spradzającym stopień biegłości w posługiwaniu się językiem francuskim w pracy, życiu prywatnym, w podróży.

Jest przeznaczony dla osób dorosłych, chcących formalnie potwierdzić swoje umiejętności. Pozwala ocenić kompetencje językowe na poziomie A2-C1.

 

W trakcie egzaminu sprawdzana jest umiejętność czytania i rozumienia ze słuchu.

 

TFI tabelka

 

W ramach przygotowania się do egzaminu TFI zapraszamy na kursy języka francuskiego z elementami języka biznesowego.

 

Najbliższa planowana edycja rocznego kursu przygotowującego do egzaminu: październik 2016 r., planowana sesja egzaminacyjna: czerwiec 2017 r.