W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Egzaminy ETS

strona główna +

Z przyjemnością informujemy, że LinguaCity jest partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych. Jesteśmy również zamkniętym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS.

 

EPA

 

W naszym ośrodku egzaminacyjnym umożliwiamy:

 

- zarejestrowanie się na egzamin TOEIC®, TFI™, TOEIC® Bridge, TOEFL® Junior™, WiDaF® lub WiDaF Basic®

-  przygotowanie się do egzaminów ETS (TOEIC®, TOEIC® Bridge™ i TOEFL®, TFI™, WiDaF®)

-  zarejestrowanie się na egzamin TOEFL®

- przystąpienie do egzaminu TOEIC® w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych lub w dowolnie wybranym terminie

- zakupienie podręczników przygotowujących do egzaminów TOEIC i TOEFL®

 

Dlaczego warto zdawać egzaminy organizowane przez ETS?

 

ETS (EducationalTesting Service) to niezależna organizacja, która zajmuje się oceną wiedzy i kompetencji językowych. Jest liderem w dziedzinie certyfikatów językowych dla edukacji i biznesu. Certyfikaty ETS są uznawane na wielu uczelniach w Polsce i na całym świecie, stanowią ważny atut podczas rozmów rekrutacyjnych. Potwierdzają kompetencje zdających i zwiększają ich atrakcyjność na rynku pracy.

 

Certyfikaty ETS są przepustką zarówno do świata biznesu (egzaminy TOEIC), jak i kariery akademickiej (egzaminy TOEFL).

 

Dla firm egzaminy ETS mogą być świetnym narzędziem weryfikacji językowej pracowników i motywowania ich do rozwijania kompetencji językowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z opisem egzaminów certyfikacyjnych ETS.