W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Certyfikaty i egzaminy

strona główna +

ludzie 

W dzisiejszym świecie jedną z najważniejszych i niezwykle przydatnych kompetencji jest znajomość języków obcych i umiejętność posługiwania się nimi w praktyce. Korzystamy z niej zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Zwłaszcza w tym drugim przypadku dobrze mieć oficjalne i obiektywne potwierdzenie tego, jaki jest nasz poziom znajomości języka obcego.

 

 

Właśnie tę rolę spełnia certyfikat językowy, który dokumentuje nabyte kwalifikacje, a także weryfikuje wiedzę. Taki dokument potwierdza, że deklarowany przez nas poziom języka został obiektywnie sprawdzony, a tym samym w wielu przypadkach otwiera drzwi na wyższe uczelnie, staże zagraniczne, umożliwia awans zawodowy i osiąganie nowych szczebli kariery.

To nie koniec korzyści. Certyfikaty językowe warto zdobywać także z tego względu, że decyzja o przystąpieniu do egzaminu certyfikującego wyzwala nowe pokłady motywacji: do egzaminu trzeba się przygotować, a wizja zdobycia uznawanego certyfikatu jest doskonałą motywacją, w ogromnym stopniu wpływającą na efektywność nauki.

 

W końcu pierwszym krokiem do sukcesu jest postawienie sobie celu, a potem dążenie do jego realizacji!

 

W LinguaCity wszystkie kursy językowe kończą się uzyskaniem przez kursantów certyfikatów wydawanych przez szkołę, które potwierdzają uczestnictwo w kursie językowym i informują o poziomie kursanta.

 

Dla osób, którym zależy na uzyskaniu zewnętrznego certyfikatu, oferujemy kursy przygotowujące do wybranych egzaminów. Jako akredytowane centrum egzaminacyjne ETS i SWEDEX część egzaminów pozwalających zdobyć upragniony certyfikat organizujemy w siedzibie LinguaCity.

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat egzaminów, które zdasz z LinguaCity.

 

Sprawdź także aktualne terminy egzaminów w najbliższej sesji.