W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Nasze języki

strona główna +

Szukasz ciekawego języka obcego? A może wybrałeś już język, ale nie możesz się zdecydować, jaki kurs byłby dla ciebie najlepszy? Bogata oferta LinguaCity na pewno rozwieje twoje wątpliwości.


Uczymy aż 30 języków obcych – zarówno najpopularniejszych, jak angielski, niemiecki, francuski czy włoski, jak i tych egzotycznych: arabskiego, chińskiego, japońskiego, koreańskiego. Nie zapominamy także o miłośnikach języków skandynawskich – znajdziesz u nas szeroki wybór kursów języka norweskiego, szwedzkiego i fińskiego.Oprócz dużego wyboru języków oferujemy także różne tryby nauczania – kursy grupowe, indywidualne, online, na wielu poziomach zaawansowania i o różnym stopniu intensywności.

 

Po wybraniu języka, którego chcesz się uczyć, zobaczysz listę wszystkich kursów z danego języka, które mamy w swojej ofercie. Poszczególne kursy różnią się czasem trwania, momentem rozpoczęcia, godzinami zajęć, wreszcie - intensywnością całego procesu nauki. Wybierz formę, którą uznasz za najlepszą dla siebie!

 

Więcej informacji o trybach, w jakich możesz uczyć się wybranego języka, znajdziesz w zakładce Rodzaje kursów.

 

 

LinguaCity od lat charakteryzują wysokie standardy nauczania – małe grupy, wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, elastyczność w doborze dni i godzin zajęć, dbałość o atmosferę na zajęciach oraz regularne monitorowanie postępów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie – między innymi umożliwiamy naszym kursantom korzystanie z platformy e- learningowej.

 

U nas znajdziesz kurs odpowiadający wszystkim twoim potrzebom. Do zobaczenia w LinguaCity!