W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Przedwakacyjne

strona główna +

Przed wyjazdem na wakacje warto dobrze spakować nie tylko walizkę, ale także… głowę! Miłośnikom letnich wojaży proponujemy przedwakacyjny kurs wybranego języka obcego. Dwa miesiące wysiłku, 10 spotkań po 120 minut i gotowe! Podczas kursu kształcimy harmonijnie wszystkie cztery sprawności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie, posługując się nowoczesnymi i skutecznymi metodami nauczania. Szczególny nacisk kładziemy na posługiwanie się językiem obcym w różnych sytuacjach życia codziennego. Spotkania odbywają się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych (17:00 – 19:00) lub wieczornych (19:10 – 21:10), w kameralnych grupach (4-7 osób). Prowadzone są przez doświadczonych i kompetentnych lektorów.


Oferowane języki: angielski, niemiecki,norweski