W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Dla seniorów

strona główna +

Każda wielka podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Jeśli marzysz o zwiedzaniu świata, chcesz pozostać aktywny zawodowo na emeryturze, czytać ulubionych autorów w oryginale lub po prostu poznać od podszewki język i kulturę wybranego kraju – sięgnij po ofertę kursów w LinguaCity. Proponujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach (5-8 osób), w miłej atmosferze, prowadzone są przez kompetentnych, elastycznych i sympatycznych lektorów. Program kursu obejmuje 60 godzin lekcyjnych, zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut.

Zrób pierwszy krok ku przygodzie, która może nadać nowy smak Twojemu życiu. Skorzystaj z naszych kursów już dziś!

 

Oferowane języki: angielski, niemiecki, francuski, włoski