W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Maturalne Last Minute z LinguaCity!


Maturalne Last Minute z LinguaCity!

 

Powtórki do matury?

Z nami pójdzie szybko, efektywnie i przyjemnie!

 

 

 

 

Styczeń, zima, czas studniówek. Z jednej strony karnawał i imprezowe szaleństwo, z drugiej… już tylko 100 dni zostało do matury. Jeśli myśląc o egzaminie z języka angielskiego lub niemieckiego, dostajesz gęsiej skórki albo drżysz jak osika, mamy coś, co może Ci pomóc. A może jesteś pewien, że jakoś zdasz, ale po cichu marzysz o trzycyfrowym wyniku? Nasza oferta jest także dla Ciebie!

 

Wszystkich maturzystów zapraszamy na intensywny kurs językowy:

LAST MINUTE DLA MATURZYSTÓW: „Rozgadaj się przed maturą!

 

Szczegóły:

  • Kurs obejmuje 40 godzin lekcyjnych – łącznie 10 spotkań po 4 godziny lekcyjne.

  • Zajęcia będą odbywać się w LinguaCity, w soboty, w godzinach od 10:15 do 13:30.

  • Startujemy już 17 lutego 2018 roku.

  • Cena: 695 zł.

 

Co zyskasz, wybierając nasz kurs?

Po pierwsze: gwarancję nauki w kameralnym gronie: 6 – 8 osób. Dzięki tak małej grupie możesz maksymalnie efektywnie uczestniczyć w zajęciach i mieć pewność, że dobrze się przygotujesz.

Po drugie: program kursu dostosowany do nowej formuły matury ustnej z języka obcego – zajmiesz się 15 zagadnieniami tematycznymi, które pozwolą Ci zdać ją śpiewająco.

Po trzecie: Intensywne konwersacje prowadzone WYŁĄCZNIE w języku obcym, które nawet z milczka zrobią gadułę.

Po czwarte: uwagę i pełne zaangażowanie lektora, który jest egzaminatorem maturalnym z wieloletnim doświadczeniem, a więc najlepiej wie, czego wymaga się na maturze! W bonusie otrzymasz minimum jedno spotkanie z native speakerem.

Po piąte: materiały, z którymi będziesz pracować, to przykładowe zestawy maturalne oraz różne teksty i artykuły. Są w cenie kursu! Będziesz uczyć się nowocześnie – m.in. z wykorzystaniem aplikacji na smartfony i innych multimediów. Co tydzień dostaniesz od nas zestaw zadań online – materiały podsumowujące odbyte zajęcia.

Po szóste: na jednym spotkaniu zorganizujemy dla Ciebie symulację egzaminu: zdasz u nas „próbną maturę” przed dwuosobową komisją, która przekaże Ci wynik i oceni Twoje postępy. Taka symulacja to dobry sposób na oswojenie się z maturalnym stresem! 

Po siódme i przede wszystkim:

 

Pomożemy Ci w krótkim czasie opanować, utrwalić, powtórzyć obszerny materiał

i zrobimy wszystko, żebyś czuł się pewnie w trakcie egzaminu maturalnego!

 

Nie czekaj, liczba miejsc jest ograniczona!

 

Szczegóły i zapisy: kursy@lingua-city.com, 666 360 375 lub w sekretariacie LinguaCity.