W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Wakacyjny konkurs fotograficzny!


Wakacyjny konkurs fotograficzny!

Uwaga konkurs!

Od początku naszego istnienia staramy się, by LinguaCity było miejscem łączącym ludzi – dzięki temu poznaliśmy bardzo wiele osób, które mają w sobie niesamowite pokłady energii oraz prawdziwą pasję i pociąg do poznawania języków i odkrywania obcych kultur J. W tym roku dla wszystkich, którzy są ciekawi świata, przygotowaliśmy specjalny wakacyjny konkurs. Możecie w nim wygrać zniżki na kursy całoroczne, które wystartują już w październiku! Do rozdania mamy 8 rabatów po 200 zł!

 

 

Zasady konkursu:

W lipcu i w sierpniu co tydzień na naszej stronie internetowej i Facebooku będą pojawiać się zdjęcia różnych miejsc i atrakcji turystycznych Europy. Waszym zadaniem jest zgadnąć, jakie miasto przedstawia opublikowana przez nas fotografia. Co tydzień osoba, która jako pierwsza prześle nam poprawną odpowiedź, dostanie od nas 200 zł zniżki na wybrany kurs całoroczny w edycji 2017/2018!

 

Reguły gry:

  1. Odpowiedzi podpisane imieniem i nazwiskiem prosimy przesyłać drogą mailową (kursy@lingua-city.com).
  2. Promocją są objęte wszystkie kursy z oferty kursów całorocznych LinguaCity na rok 2017/2018.
  3. Zniżka z tytułu udziału w konkursie jest naliczana od ceny z obowiązującego w danym momencie cennika kursów 2017/2018 i nie łączy się z innymi rabatami. Każdy uczestnik ma prawo do wyboru jednej, najkorzystniejszej dla siebie zniżki spośród tych, które mu przysługują.
  4. Jedna osoba może wygrać tylko jedną zniżkę na kurs.

 

Zapraszamy do zabawy!