W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Razem raźniej na kursach wakacyjnych!


Razem raźniej na kursach wakacyjnych!

 

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby szybko opanować

podstawy porozumiewania się w języku obcym,

zapraszamy na

krótkie intensywne kursy języków obcych!

 

Nie masz planu na wakacje? Czas to zmienić!

 

 

Planujesz wakacyjny wyjazd za granicę, marzysz o zobaczeniu egzotycznych miejsc, spacerach po gorących plażach, po nocach śnią Ci się fiordy?

A może w wakacje chciałbyś zacząć pracę za granicą? Albo po prostu masz latem trochę czasu i chciałbyś go dobrze spożytkować?

 

Mamy coś w sam raz dla Ciebie!

 

Wybierz coś z naszej oferty kursów wakacyjnych!

Przyjdź z osobą towarzyszącą, a każde z was otrzyma zniżkę 10% na wybrany kurs wakacyjny! 

Kursy wakacyjne w LinguaCity trwają miesiąc (lipiec lub sierpień) i obejmują 32 godziny lekcyjne. Spotkania odbywają się 3 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

 

 

 Przyjdź i spróbuj - gwarantujemy świetną przygodę z językiem obcym! :)

 

 

Informacje dostępne w sekretariacie szkoły, mailowo (kursy@lingua-city.com) bądź pod numerami telefonów: 32 726 27 78/666 360 375.