W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Nasze atuty

strona główna +

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ Z NAMI JĘZYKÓW OBCYCH?


1. PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ! – nasze kursy językowe nie oscylują w dolnej granicy cenowej, ponieważ dobieramy najlepszych lektorów, oferujemy odpowiednie warunki do nauki i ze wszystkich sił staramy się, aby zainwestowane przez Państwa fundusze przyniosły oczekiwane rezultaty.

2. KAMERALNE GRUPY – z doświadczenia wiemy, że kursy przeprowadzane w kilkuosobowych grupach dają najlepsze efekty. Najwyższa jakość nauczania idzie w parze z odpowiednio dobraną liczbą uczestników. W naszej szkole lektor prowadzący zajęcia grupowe może przeznaczyć aż do pół godziny na indywidualne podejście do kursanta (przy 4 osobach w grupie podczas 2-godzinnych zajęć), podczas gdy w innych szkołach językowych jest to tylko 10-12 minut (przy 10-12 osobach w grupie!)

3. RODZINNA ATMOSFERA – kameralność grup sprzyja zawiązywaniu przyjaźni pomiędzy uczestnikami kursów, jak również uczestnikami a pracownikami szkoły. U nas nikt nie jest anonimowy. Nie tylko lektor zna swoich kursantów, ale również personel administracyjny. Atmosfera zajęć świątecznych jest u nas codziennością.

4. MOŻLIWOŚĆ ZDANIA EGZAMINU ZEWNĘTRZNEGO I UZYSKANIA CERTYFIKATU - jako centrum egzaminacyjne ETS i Swedex w szkole przeprowadzamy egzaminy z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i szwedzkiego. Oferujemy również kursy przygotowujące do egzaminów certyfikujących różnego typu.

5. INDYWIDUALNE KONSULTACJE – realizowane przed zajęciami lub po nich (w odróżnieniu od innych szkół, gdzie wymagany jest przyjazd w dodatkowym terminie).

6. OPIEKA LOGOPEDY – dla chętnych konsultacje logopedyczne, które pozwalają udoskonalić wymowę w obcym języku – szczególnie w przypadku języków odmiennych fonetycznie.

7. NAJLEPSZE PODRĘCZNIKI I MATERIAŁY DODATKOWE – dobierane są z dużą starannością przez lektora i metodyka szkoły. Wykorzystujemy materiały audiowizualne i zróżnicowane metody pracy: gry, symulacje językowe, ćwiczenia bazujące na pamięci wzrokowej, ruchowej i słuchowej.

8. NOWOCZESNE METODY NAUCZANIA – wraz z metodykiem i logopedą szkoły dobierane są odpowiednie metody nauczania (uzależnione od wieku i predyspozycji kursantów, poziomu nauczania, tematyki zajęć).

 

9. DOSTĘP DO PLATFORMY E-LEARNINGOWEJ i KURSY ON-LINE – umożliwiamy naukę zdalną jako uzupełnienie kursu stacjonarnego (dzięki naszej platformie mają Państwo m.in. dostęp do dodatkowych materiałów dydaktycznych). Dla osób zapracowanych, które nie mogą pozwolić sobie na uczestniczenie w zajęciach w szkole, przewidzieliśmy także opcję kursu on-line, prowadzonego przez naszych lektorów przez internet.


10. WARSZTATY JĘZYKOWE – dla chętnych spotkania z kulturą języka, którego się uczą.

11. ROZSĄDNE CENY – w naszej szkole wysoka jakość nauczania idzie w parze z rozsądną ceną. Jako osoby, które w przeszłości, a także obecnie uczestniczyły i uczestniczą w różnego rodzaju kursach, wiemy jak ważna jest cena. Staramy się, aby była ona dla Państwa satysfakcjonująca, a jednocześnie jesteśmy pewni, że nie zawiedziemy Państwa zaufania i spełnimy pokładane w nas oczekiwania. Oferujemy elastyczny system ratalny – u nas mają Państwo miesięczną przerwę w płatnościach, ponieważ nasze raty płacą Państwo co dwa miesiące

 

12. JESTEŚMY FAIR – w przypadku rezygnacji z kursu zwracamy pieniądze za niewykorzystane zajęcia*. Sprawdź, czy konkurencja zagwarantuje Ci to w umowie!