W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Intensywne

strona główna +

W ramach kursu intensywnego umożliwiamy opanowanie w trzy miesiące materiału realizowanego w ciągu pół roku regularnej nauki. Kształcimy harmonijnie wszystkie cztery sprawności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie, posługując się nowoczesnymi i skutecznymi metodami nauczania. Szczególny nacisk kładziemy na posługiwanie się językiem obcym w różnych sytuacjach życia codziennego. W przypadku języka niemieckiego, holenderskiego i norweskiego zajęcia odbywają się raz w tygodniu (od 10:00 do 15:00 w soboty).

Obcokrajowcom proponujemy kurs intensywny języka polskiego: szczegóły i dokładną liczbę godzin można sprawdzić tutaj: klik!

Grupy są kameralne – liczą od 5 do 8 osób, co wpływa na zwiększenie efektywności nauki.

Kurs obejmuje 50 godzin zegarowych.

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na DOGODNE RATY.

 

Oferowane języki: holenderski, niemiecki, norweski